
Open dag BBK op Fort Sabina

Open dag – 13:00 – BBK op Fort Sabina
Met enige regelmaat openen we de deuren van de Bourgondische Bierkelder op Fort Sabina te Willemstad! Ook dit jaar zetten we de deuren open voor jou om een kijkje te nemen bij ons in de Bourgondische Bierkelder.
In een van de gewelven van het in 1811 door napoleon gebouwde fort bevindt zich de Bourgondische Bierkelder. Net als in Breda nemen wij hier mensen mee in de wereld van het gerijpte bier. Echter is dit in eerste instantie een rijpingslocatie. Hier liggen bieren in alle rust en onder de juiste omstandigheden te ontwikkelen. Vandaar dat wij ook niet standaard open zijn.
Op onze open dagen willen wij je de kans geven om een kijkje te komen nemen op deze unieke plek. Dit geldt voor iedereen, bijvoorbeeld bekende van de bierkelder die een lade huren of nieuwkomers die graag voor de eerste keer een kijkje komen nemen. Wij staan klaar om jullie te ontvangen, uiteraard met een mooie selectie aan bieren om lekker te proeven :)! Vers en gerijpt, zoals jullie van ons gewend zijn. Direct starten met het huren van een lade? Dat is uiteraard mogelijk!
We organiseren met enige regelmaat open dagen bij ons in de Bierkelder op het Fort. Kijk hier voor de actuele agenda!
Zien we jullie dan? Laat het even weten van te voren of kom spontaan binnenwandelen.
Open dag - BBK op Fort Sabina
Kom op zaterdag 29 maart (2e paasdag) tussen 13:00 en 16:00 gezellig binnenwandelen en beleef de rijping van bier!



