Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Bourgondische Bierproeverij – Fort Sabina

zaterdag 19 september @ 15:00 - 17:30
Bourgondische Bierproeverij - Fort Sabina

Bourgondische Bierproeverij – 15:00 – Bourgondische Bierkelder Fort Sabina

In de prachtige in 2024 geopende locatie van de Bourgondische Bierkelder, gelegen op Fort Sabina te Willemstad, kun jij genieten van de rijping van bier. Tijdens deze proeverij word je meegenomen in de wereld van het rijpen van bier. Welke bieren kan je rijpen en hoelang? Waar moet je op letten bij het rijpen van bier. Misschien wel het belangrijkste: hoe smaakt dat nou eigenlijk, gerijpt bier?!

We zullen je mooie gerijpte bieren laten proeven. Sommige zullen een mooie rijping op houten vaten hebben ondergaan, van anderen proeven we diverse jaargangen naast elkaar. Uiteraard wordt er gezorgd voor een Bourgondische hapje. Verder krijg je bij deze unieke proeverij op Fort Sabina een bier naar keuze die je zelf te rijpen mag leggen in de Bourgondische Bierkelder voor de komende 5 jaar (t.w.v. €21,95). Hoe gaaf is dat!?

Vanwege de ligging van het fort is de Bierkelder wat ingewikkelder te bereiken met het openbaar vervoer. Vandaar dat wij ook nog twee extra services aanbieden om het voor iedereen zo toegankelijk mogelijk te maken. Dit zijn een Taxi service en BOB-arrangement, bij de ticket keuze kan je het aanvinken voor extra informatie.

De agenda voor de Bourgondische Bierproeverijen in 2026 op Fort Sabina is als volgt:

Bourgondische Bierproeverij: Zondag 21 juni
Bourgondische Bierproeverij: Zaterdag 19 september
Bourgondische Bierproeverij: Zondag 18 oktober

Gegevens

Locatie

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Bourgondische Bierproeverij - Fort Sabina
Ticket voor de Bourgondische Bierproeverij op 19 september op Fort Sabina. Inclusief een fles bier naar keuze die we persoonlijk voor jou te rijpen leggen in de Bourgondische Bierkelder!
69,00
BOB - Ticket
Het BOB-ticket voor 19 september. We serveren een mooie reeks aan alocoholvrije/-arme bieren. Uiteraard mag er ook gekozen worden voor koffie/thee/frisdranken. Inclusief een fles bier naar keuze die je zelf te rijpen legt voor 5 jaar in onze kelder. Op deze manier kan de BOB meegenieten van het verhaal van de Bourgondische Bierkelder, de hapjes tijdens de proeverij, en daarna iedereen veilig thuisbrengen.
49,00
Proeverij ticket + Taxiservice
Ticket voor de Bourgondische Bierproeverij op 19 september op Fort Sabina. Inclusief een fles bier naar keuze die je zelf te rijpen legt voor 5 jaar in onze kelder. Bij deze optie zit een taxi service. Voor €39 wordt je dan ongeveer een uur van tevoren opgehaald van station Roosendaal en daar ook weer teruggebracht ongeveer een uur na de proeverij. Deze tickets zijn tot een week voor de proeverij te boeken.
108,00