Geadopteerd vat bij Nevel gevuld!
Afgelopen zondag was het zo ver, het vat dat de Bourgondische Bierkelder bij Nevel Wild Ales heeft geadopteerd is gevuld! Voor ruim een jaar gaan we dit vat volgen met een groep van zestien liefhebbers. Zij konden zich dit voorjaar inschrijven voor dit unieke traject. Terwijl het bier van wilde gisting zich ontwikkeld, worden de deelnemers getrakteerd op twee masterclasses van Mattias, oprichter en eigenaar van Nevel. Gedurende dit leerzame proces, bepaald de groep gezamenlijk wat ze met het vat willen doen. Willen we kruiden toevoegen, en in welke hoeveelheid. Waar in het proces gaan we dat doen? Wat past het beste bij de wijze waarop dit bier zich aan het ontwikkelen is?
Hieronder een impressie van deze dag, waarop ons eigen bier op vat ging. Ook onderdeel uitmaken van zo’n traject? Het eerste vat was dusdanig snel uitverkocht, dat we ook een tweede hebben gelanceerd. Hiervoor zijn nog enkele plekken beschikbaar
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
We houden je op de hoogte over al het gerijpte biernieuws!
"*" geeft vereiste velden aan
Raak je niet uitgelezen?
Lees andere blogs
Hiernaast zie je een overzicht van alle blogs van de Bourgondische Bierkelder.
Heb je een verzoeknummertje?
Zou je wel eens wat meer willen lezen over een specifiek thema? Laat het ons weten via de contactpagina en wie weet inspireren we je met een nieuwe blog!
We weten het zeker...
Dit vind jij ook lekker!
Imperial Dark - Vintage
Grande Réserve - Vintage
Combisetje - Nevel Vat Adoptie
Grand Prestige - Vintage jaargangpakket
Abt 12 - Vintage
Imperial Dark - Jaargangpakket
Feestelijke Favorieten 2024
Grand Prestige - Vintage
Imperial Dark - Combisetje
Grand Prestige - 2020 & 2025
Imperial Dark - Combisetje
Three Rules of Trappist - Vers
Three Rules of Trappist - Certificaat
Quadrupel - Oak Aged
Ridgeback - Vintage
Quadrupel - 2019 & 2024
Stormbock - Vintage
Quadrupel - Vers
Zundert 10 - Rijping
Zuster Agatha - Vintage





























